Gå till innehåll
Salaortens Ryttarförening
Salaortens Ryttarförening

Styrelsen och förtroendevalda 2022

Ordförande
Anna Lena Bergdahl, 070-6456108
anna-lena.bergdahl@mittmedia.se

En bild

Vice Ordförande
Gerhard Winroth, 070-5236934
gerhard.winroth@telia.com

En bild

Ledamot
Ida Holmér, 070-0543717
ida_96@live.se

En bild

Ledamot
Lars Bäckman, 070-4612471
lars@verkstadsutveckling.com

En bild

Ledamot
Maria Ivarsson Schartau, 070-3948019
ivarsson72033@hotmail.com

En bild

Ledamot
Ann Andersson Norling, 073-6006225
anderssonnorling@gmail.com

En bild

Ledamot
Sofia Ekblom, 073-9414071
fiaekblom@live.se

En bild

Ledamot
Sarah Svensson, 073-6708276
Sarah@officeofdesign.se

En bild

Suppleant
Anna Glavmo, 073-0570862
annaglavmo@gmail.com

En bild

Ledamot (US)
Anna Gikonyo, 070-769 82 36
annagikonyo05@gmail.com

En bild

Verksamhetschef, adjungerad
Marianne Thyberg, 072-2777212
marianne@sorf.nu

En bild

Har du frågor eller vill du komma in med förslag, synpunkter maila någon i styrelsen.
Handlingar till styrelsemöten från medlemmar/kommittéer ska vara ordförande tillhanda senast tio dagar innan mötet.

Valberdning 2022
Cecilia Jareholm (sammankallande) cecilia.jareholm@gmail.com
Marie Johansson ia1967@live.se
Sara Elovsson Halt saraelovssonhalt@gmail.com

Publicerad: 2022-11-15

Senast uppdaterad: 2022-12-29

Författare: Jonna Nilsson Sundgren

Sponsorer

Postadress

Salaortens RF - Ridsport
Vallby Ryttargård 100
733 91 Sala

Kontakta oss

Telefon: 0224-10564
E-post: kansli@sorf.nu